יום ראשון , 9 דצמבר 2018
Home » אודות

אודות

החברה עצמה נוסדה תחילה כחברה לקידום אתרים אך מאחר ולעיתים הקידום עבד אבל כמות המכירות לא השתפרה נוצר ביקוש להגדיל את יחס ההמרה באתר. כמו כן עם התפתחות האינטרנט ידע באפיקי שיווק נוספים וזולים יותר נעשה כלי חשוב לאלה המבקשים הצלחה באינטרנט. ולכן השיווק בפאוור מתחלק למספר מחלקות.

בניית אתרים ושיפור המרה
המחלקה הטכנית שיווקית הינה התחנה הראשונה בכל פרויקט. מחלקה זו בודקת את יחס ההמרה של האתר ומשפרת אותו בעזרת מחקרים ומעקב סטטיסטי אחר הגולש, במקרים מוקדמים יותר מחלקה זו מפתחת אתר עם דגש שיווקי ומכירתי ומסייעת לחברות להפוך אתר תדמית לאתר מכירה.

מחלקת קידום בגוגל
מחלקה זו מביאה תנועה לאתר בעזרת קידום אורגני וממומן בגוגל. הקידום האורגני נעשה באופן ידני ולפי הנחיותיה המדויקות של גוגל ולכן אתרים שמקודמים בעזרת פאוור שיווק דיגיטלי בע"מ אינם נפגעים בטווח הארוך מעדכוני גוגל.
בקידום הממומן בגוגל פאוור שיווק דיגיטלי בע"מ מתעדכנת בתדירות גבוהה בסמינרים והדרכות של חברת גוגל. בנוסף לפאוור נסיון בהרמת עשרות קמפיינים ומכל קמפיין הוסקו מסקנות שיסייעו לקמפיינים עתידיים.

מחלקת קידום בפייסבוק
הקידום בפייסבוק מחולק ל3 שלבים: הקמת העמוד שלב זה כולל אפיון ועיצוב של עמוד פייסבוק.
ניהול עמוד פייסבוק בשלב זה טובי הקופירייטרים שלנו עורכים מחקר כדי להבין את הקהל של בית העסק, לאחר מכן מנוסחים קטעים המתאימים לאותו קהל יעד ובכך מבטיחים שיתוף וצמיחה של העמוד.
פרסום ממומן בפייסבוק – כדי להגדיל את קהל הלקוחות מהפייסבוק בנוסף לניהול השותף של העמוד מומלץ לנהל קידום ממומן, פעולה זו מסייעת בהגדלה מהירה יותר של מספר האוהדים בעמוד ובכך מגדילה את קהל הלקוחות.