יום ראשון , 9 דצמבר 2018
Home » בלוג » אתרי הרשמה לפעילויות בארגון

אתרי הרשמה לפעילויות בארגון

ארגונים וחברות גדולות נוהגים לארגן פעילויות שונות לעובדים כמו לדוגמה נופשונים. כאשר מדובר בחברות בעלות מספר רב של עובדים זוהי יכולה להיות מלאכה לא פשוטה עבור מחלקת כוח האדם בארגון. מלבד ארגון התוכנית לנופשון, בית המלון והאטרקציות יש גם לתאם מול כל העובדים, מי מגיע וכמה בני משפחה מגיעים. למעשה זהו מעגל מכיוון שרשימת המשתתפים יכולה להשפיע גם על ההחלטות שלכם לגבי המלון והאטרקציות. אחד הפתרונות אשר עשויים לעזור לכם לעשות סדר בבלגן הם אתרי הרשמה לפעילויות בארגון בעזרתם אפשר לתכנן נופשונים.

לאתרי הרשמה יש יתרונות רבים ובראש ובראשונה הם חוסכים שעות עבודה רבות לארגון ובכך מקטינות את העלויות של ארגון הנופשון. כל תהליך ההרשמה הוא יעיל יותר ואין צורך לבזבז זמן רב על שיחות טלפון או רשימות וניירת.
בעזרת אתרי הרשמה כל מה שצריך הוא להודיע לעובדים על הנופשונים במיילים, הודעות או שיחות צוות ולהפנות אותם לאתר האינטרנט. באתר האינטרנט ישנם טפסים למילוי המאפשרים לעובדים להירשם לנופשון בצורה מהירה וקלה. בדרך כלל כאשר מתכננים את טפסי ההרשמה שמים דגש על טפסים קלים ופשוטים למילוי. בעזרת הטפסים ניתן לאסוף את כל המידע הרלוונטי אשר יסייע למארגני הנופשונים לארגן הכול בצורה יעילה. למשל הם יוכלו לקבל את המידע לגבי מספר בני המשפחה של כל עובד ולפי זה לתכנן את הזמנת חדרי המלון ומערך ההסעות.

בעזרת אתרי הרשמה מארגני הנופשון יוכלו בקלות לארגן חופשה מושלמת שבה כל העובדים ייהנו. צריך להקצות זמן מוגדר לתהליך הרישום ולאחר שמסתיים הרישום תוך דקות ניתן להפיק דוחות ורשימות שונות אשר יעזרו לקבל החלטות. תוך דקות או אפילו שניות לאחר סגירת ההרשמה תוכלו לדעת כמה חדרים בבית מלון אתם צריכים, כמה מקומות במסעדה וכמה כרטיסים לאטרקציות צריך לרכוש. ביום הנופשון הכול יהיה מאורגן ומסודר וללא תקלות אשר עלולות לפגוע בהנאת המשתתפים.

עוד יתרונות שלא הזכרנו, חברות המאפשרות לעובדיהם לצאת לנופשונים מאורגנים בדרך כלל עושות זאת בתקופות בהן יש ירידה בעומס העבודה, אך למרות זאת חברות ברוב המקרים אינן משביתות לחלוטין את פעילותן ולכן הן מקיימות נופש במחזורים המאפשרים את המשך פעילות הארגון. ארגון הנופשונים באמצעות אתרי הרשמה מאפשר לארגון לנהל בצורה מדויקת יותר את כוח האדם שלו ולא להיקלע למצבים בהם הוא לא יכול לתפקד בגלל שכולם יצאו לנופשונים באותו הזמן. כמו כן אתרי הרשמה נותנים גם יתרונות לעובדים ולא רק לארגון. הקלות שבא ניתן לאסוף מידע מהעובדים בעזרת אתרי הרשמה מאפשרת לתת משקל רב יותר לרצונות שלהם וכך לארגן נופשונים חפי הרצונות של העובדים.

Check Also

עמוד נחיתה

מכירים את המונח עמוד נחיתה? מהו עמוד נחיתה? האם הקמתם לאתר שלכם כבר עמוד נחיתה? ...