יום שני , 10 דצמבר 2018
Home » בלוג » גוגל +

גוגל +

ב28 ביוני בשנת 2011 הושקה הרשת החברתית הראשונה של Google אשר נקראת Google+. כמות המשתמשים בגוגל פלוס היא עצומה. השאלה הנשאלת היא- למה משמש Google+? במה הוא שונה Google+ משאר הרשתות החברתיות (פייסבוק וטוויטר)? כיצד Google+ עשוי לתרום לקידום האתר שלך?

הייחודיות של Google+

כיום כל מי שפותח חשבון בgmail נרשם אוטומטית לGoogle+. Google+ משמשת כרשת חברתית בדומה לפייסבוק. כמובן שיש גם שוני מפייסבוק:

מעגלים: גוגל פלוס יוצר מעגלים חברתיים (משפחה, חברים ועוד) אשר בכל קבוצה אתה יכול לבחור מה לראות ולשתף.

Plus1: כיום ישנה אפשרות ללחוץ על כפתור הPlus1 אשר תפקידו דומה לתפקיד כפתור הLike  בפייסבוק.

Hangouts: זהו למעשה הצ'אט של גוגל פלוס. הייחודיות בצ'אט זה היא האפשרות ליצור שיחות וועידה עם כמות משתתפים גדולה מאוד, ניתן לתת שם לקבוצה ואפילו להעלות קבצים מיוטיוב.

זרם: זרם של גוגל פלוס הוא כמו הודעות Top stories בפייסבוק. הייחודיות של גוגל פלוס היא האפשרות ליצור זרם לכל מעגל חברתי.

ניצוצות: גוגל פלוס מאפשרת לכל מי שחבר בגוגל פלוס לעקוב אחר חדשות או נושאים שמעניינים אותו באינטרנט- לפי קטגוריות שונות או מילות חיפוש.

 Google+ תורם לקידום האתר שלך

על מנת לקדם את האתר שלך על האתר שלך חובה להופיע כל הזמן ובכל מקום. הרי איפה אנחנו רוצים לקדם את האתר שלנו? בגוגל. אז אם אנחנו נפתח חשבון בגוגל פלוס- אנחנו כבר מקדמים את עצמנו ואת האתר שלנו. כמו כן, גוגל פלוס מאפשרת להקים כמו בפייסבוק עמוד עסקי. עסקים רבים כבר החלו להשתמש ביצירת עמוד עסקי בגוגל פלוס וזה בהחלט תרם לקידום העסק שלהם והאתר שלהם. כמו כן ישנה אפשרות לנהל שיחות בHangouts עם מספר אנשים ולכן אפשר להשתמש בכלי זה לצורך ניהול שיחות עם לקוחות שלך. כמו כן, בעמוד עסקי בגוגל פלוס ניתן ללחוץ על הכפתור Plus1 אשר מעיד על כך שאנשים אהבו את העמוד שלך (בניגוד לעובדה שלא ניתן ללחוץ על כפתור Plus1 בעמודי פרופיל בגוגל פלוס. כמו כן גוגל פלוס מחבר בינו לבין הGoogle Adwords.

 לאחר שסקרנו את הרשת שנקראת Google+, הבנו מה הייחודיות שלה לעומת רשתות חברתיות אחרות והבנו כיצד Google+ תורם לקידום האתר שלך- ניתן להסיק כי על כל בעל עסק ובעל אתר אינטרנט חובה ליצור חשבון בGoogle+ ואף ליצור עמוד עסקי שם. גוגל זו אחת החברות המצליחות בעולם- לכן השתמשו בכלים שלה ותרמו לקידום של האתר שלכם.

Check Also

עמוד נחיתה

מכירים את המונח עמוד נחיתה? מהו עמוד נחיתה? האם הקמתם לאתר שלכם כבר עמוד נחיתה? ...